Küçük Sırlar Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Sırlar Dizisi Fan Sitesi

Türkiye'nin En Büyük Küçük Sırlar Fan Sitesi'ne Hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Birkan Sokullu Habertürk Ropörtajı

2 posters
YazarMesaj
Su_Çetin
Yeni Üye
Su_Çetin

Kadın
Ruh Hali : http://pckoupload4.pc.funpic.de//a/e4e3b5716ebbcc5ab03bdda458ae56b0.gif
Yorum Puanı : 19
Rep Puanı : 0
Oyuncum : http://pckoupload4.pc.funpic.de//a/e4e3b5716ebbcc5ab03bdda458ae56b0.gif

Birkan Sokullu Habertürk Ropörtajı Empty
MesajKonu: Birkan Sokullu Habertürk Ropörtajı   Birkan Sokullu Habertürk Ropörtajı Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 6:08 pm

Birkan Sokullu Habertürk Ropörtajı 568275_detay

"Demir sayesinde hayran sayım arttı"
"Senaryoda 'Öpüşün' yazmıyor. Ben kimsenin 'Öpüşmem' dediğini duymadım."

Gençlik dizisi ’ “Küçük Sırlar”ın Demir’i Birkan Sokullu, diziyle birlikte hayran kitlesinde büyük bir artış yaşandığını söylüyor: “Diziyle birlikte kızların ilgisi arttı. Karakter sevildiği zaman ilgi de beraberinde geliyor”

HT MAGAZİN / OYA DOĞAN - ÖZEL RÖPORTAJ

Yedi yıl önce Best Model seçildi Birkan Sokullu. Ama çok az insan onu model olarak tanıyor. Çünkü o oyunculuğu meslek olarak seçtiğini söylüyor. Şu sıralar “Küçük Sırlar”daki performansıyla genç kızların gönlünü fethediyor. Sette çok eğlendiklerini belirten Sokullu, “Kadir, Burak ve ben çok yakın arkadaş olduk” diyor.

“Küçük Sırlar”la yolunuz nasıl kesişti?
“Melekler Korusun”da aynı yapımcıyla çalışmıştım. O dönem diziden bahsettiler ve görüşme yaptık. Senaryo çok iyi yazılmıştı, Demir karakteri de ilgimi çekti.

Dizi başlamadan önce üç ay hazırlık yapmışsınız. O çalışmada neler yaptınız?
Oyuncu koçumuz YıldırımUrağ, bizi içimize döndürdü. Neler hissetiğimizi açık açık konuştuk. Psikolojik terapi gibi bir durum yaşadık. O dönembirbirimizin her halini gördük. Bu da samimiyeti getirdi.

Altı genç, güzel ve yıldız oyuncunun bir araya gelip bu kadar iyi anlaşacağını kimse beklemiyordu...
Biz de öyle zannediyorduk. Popüler insanların bir araya geldiği bir iş bu. Ancak üç aylık çalışmada haftada beş gün,
uzun saatler çalıştık. Elektriğimiz tuttu ve birbirimizi çok sevdik.

Nasıl tepkiler alıyorsunuz?
Hiç olumsuz tepki almadım. Diziyle birlikte kızların ilgisi arttı. Karakter sevildiği zaman ilgi de beraberinde geliyor. Hayran kitlesinde epey bir artış var.

"ÖPÜŞME YASAĞI YOK"
Sinem Kobal'ın Arda Turan'la olan ilişkisi nedeniyle öpüşme yasağı olduğuna dair iddialara dizideki sevgilisi Birkan Sokullu yanıt verdi: "Bugüne kadar senaryoda ne yazıyorsa hepsi uygulandı. Senaryoda 'Öpüşün' yazmıyor. Ben kimsenin 'Öpüşmem' dediğini duymadım."

"SİNEM'LE MAÇA GİDİYORUZ"
Sette erkek oyuncuların çok iyi anlaştığını belirten Birkan Sokullu, Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan'la büyük bir aşk yaşayan rol arkadaşı Sinem Kobal'la maçlara gittiğini söyledi: "Sette erkek muhabbeti çok sağlam. Kadın oyuncularla da samimiyiz ama erkek muhabbetinin tadı başka. Kızlarla set dışında fazla görüşmüyoruz. Ben Galatasaraylı olduğum için bazen Sinem'le maç izlemeye gidiyoruz."

Bunuda biryerden buldum

Gençlik dizisi "Küçük Sırlar"da Demir rolünde izlediğimiz Birkan Sokullu, gelecekteki hedefleri arasında tiyatro ve sinema olduğunu açıkladı.

Gençlik dizisi "Küçük Sırlar"da Demir rolünde izlediğimiz Birkan Sokullu, gelecekteki hedefleri arasında tiyatro ve sinema olduğunu açıkladı. Bugünlerde bir tiyatro projesine hazırlanan yakışıklı oyuncu, "Tiyatro beni çok heyecanlandırıyor. İyi roller için akla gelen ilk isimlerden biri olmayı hedefliyorum. İnandığım her rolü oynarım. Sinemada sıkı bir aksiyon filminde yer almayı isterim" dedi.
eda97eda
Yeni Üye
eda97eda

Kadın
Ruh Hali : http://pckoupload4.pc.funpic.de//a/e4e3b5716ebbcc5ab03bdda458ae56b0.gif
Yorum Puanı : 25
Rep Puanı : 0
Oyuncum : http://pckoupload4.pc.funpic.de//a/e4e3b5716ebbcc5ab03bdda458ae56b0.gif

Birkan Sokullu Habertürk Ropörtajı Empty
MesajKonu: Geri: Birkan Sokullu Habertürk Ropörtajı   Birkan Sokullu Habertürk Ropörtajı Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 4:34 pm

tşk

Birkan Sokullu Habertürk Ropörtajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Birkan Sokullu
» Demir (Birkan Sokullu)
» Birkan Sokullu Kimdir ?
» Burak Özçivit, Birkan Sokullu Ve Kadir Doğulu Gezmelerde